Форум Kazakh.ru - Тема «танысатын жигиттер бар ма?» http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025 ru -150025-2450982 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2450982 Ответил ЕрболЕрбол Fri, 27 Mar 2020 12:06:39 +0300 -150025-2450412 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2450412 Ответил Kaldybai+77716302992 Fri, 20 Mar 2020 19:42:53 +0300 -150025-2450390 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2450390 Ответил Ереке007...ereke@inbox.ru Fri, 20 Mar 2020 14:09:30 +0300 -150025-2450389 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2450389 Ответил Ереке007..ereke@inbox.ru Fri, 20 Mar 2020 14:07:47 +0300 -150025-2445840 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2445840 Ответил Жадыра87079401358 ватсап Wed, 5 Feb 2020 14:28:12 +0300 -150025-2443433 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2443433 Ответил МейрамбекMertasov410@bk.ru Thu, 16 Jan 2020 20:21:16 +0300 -150025-2443083 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2443083 Ответил Бека Mon, 13 Jan 2020 14:36:59 +0300 -150025-2442827 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2442827 Ответил Ербол Fri, 10 Jan 2020 19:28:28 +0300 -150025-2437444 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2437444 Ответил Ильясserikbaev4560@gmail.com Tue, 12 Nov 2019 15:57:42 +0300 -150025-2436513 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2436513 Ответил АйдосRomano@bk.ru Sun, 3 Nov 2019 05:08:03 +0300 Жаксы, ниети тузу жаксы кызбен танысамын, урыс керистен аулак тусиниги мол, отирик алдамайтын Адам болса екен. Алматы каласы жане жакын манындагылар хабарласыныздар. . 87472288305 Ватсап бар.]]> -150025-2436503 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2436503 Ответил Аты жөнім Айдар 93ғы болам жасым 26-даМен Тараз Байзақ ауданы Жамбыл Облысы ровнйдан болам Sat, 2 Nov 2019 23:31:15 +0300 -150025-2434786 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2434786 Ответил Нуржан Thu, 17 Oct 2019 19:13:44 +0300 -150025-2434724 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2434724 Ответил еркош Thu, 17 Oct 2019 06:48:26 +0300 -150025-2434599 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2434599 Ответил Ғалымжанkereit78@yandex.ru Tue, 15 Oct 2019 19:55:07 +0300 -150025-2432257 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2432257 Ответил Mukhtarkuanmukhtar02x@gmail.com Sun, 22 Sep 2019 20:51:01 +0300 Жасым 24 те.
Алматы қаласында тұрамын.
İstanbul'дан университет бітірдім.
Елге оралғалы 1 жылдан асты.
Тұрақты жұмысым бар.
Қыздар танысуға дайынмын.
Жалғыздыққа қош айту керек.
Жасы 19-31 арасы болсын. (Жасы үлкен қыздарда бақытты болуға лайық).
Көрікті қыздарымыз көп деп ойлаймын.
Whatsapp: +90 531 904 47 10.]]>
-150025-2432190 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2432190 Ответил Макпалkozbagarova1992@mail.ru Sat, 21 Sep 2019 18:40:49 +0300 -150025-2430056 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2430056 Ответил Марат Алматы каласы87086599968 ватсап жазыныздар Sat, 31 Aug 2019 20:38:57 +0300 -150025-2429894 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2429894 Ответил АйбатLubly_genshin@mail.ru Thu, 29 Aug 2019 22:26:29 +0300 -150025-2429311 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2429311 Ответил Berikbolrrina9216@gmail.com Sat, 24 Aug 2019 12:15:45 +0300 -150025-2427985 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2427985 Ответил Азизazizmuhtar0@gmail.com Sun, 11 Aug 2019 09:21:14 +0300 -150025-2427290 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2427290 Ответил Наурызгалиnauryz_92@bk.ru Sat, 3 Aug 2019 23:20:12 +0300 -150025-2427275 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2427275 Ответил НурикАлматы Sat, 3 Aug 2019 21:15:13 +0300 -150025-2427104 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2427104 Ответил Шынболатb.china@mail.ru Fri, 2 Aug 2019 13:46:21 +0300 -150025-2425888 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2425888 Ответил АскарBaskanbaev @ gmail ru Sun, 21 Jul 2019 18:27:53 +0300 -150025-2424393 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2424393 Ответил АқжолAqjolbisenov.1991@gmail.com Sat, 6 Jul 2019 21:10:33 +0300 -150025-2424392 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2424392 Ответил АқжолAqjolbisenov.1991@gmail.com Sat, 6 Jul 2019 21:08:42 +0300 -150025-2423845 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2423845 Ответил АрманPrinc_1707@mail.ru Sun, 30 Jun 2019 22:42:04 +0300 -150025-2423815 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2423815 Ответил temirlan Sun, 30 Jun 2019 15:46:29 +0300 -150025-2420069 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2420069 Ответил Маден Sun, 26 May 2019 15:11:44 +0300 -150025-2418342 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2418342 Ответил Максатdollarmaks_777@mail.ru Mon, 6 May 2019 10:01:59 +0300 -150025-2418330 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2418330 Ответил Бауыржанbaurjan_31@mail.ru Mon, 6 May 2019 08:29:21 +0300 -150025-2418288 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2418288 Ответил БалқыбекBalkibek_adm@mail.ru Sun, 5 May 2019 16:37:36 +0300 -150025-2418217 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2418217 Ответил Салтанат Sat, 4 May 2019 14:03:13 +0300 -150025-2418216 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2418216 Ответил Элдар Sat, 4 May 2019 14:01:09 +0300 танысайк]]> -150025-2418215 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2418215 Ответил Улжан Sat, 4 May 2019 13:56:54 +0300 -150025-2416751 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2416751 Ответил ЕрболЕреке Fri, 19 Apr 2019 08:14:17 +0300 -150025-2416589 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2416589 Ответил Нурикtexas-x@mail.ru Wed, 17 Apr 2019 13:22:29 +0300 -150025-2416364 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2416364 Ответил сериккали15.04.2019 Mon, 15 Apr 2019 14:34:10 +0300 -150025-2414401 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2414401 Ответил Бахтиярbahtiar_1997 Thu, 28 Mar 2019 17:03:06 +0300 -150025-2413342 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=150025#2413342 Ответил 87789027767aturau_gurev@list.ru Sun, 17 Mar 2019 20:04:50 +0300 https://chat.whatsapp.com/JO1NXXmbCmZBpKXt0tKQYl 87789027767 хабарласындар баринди косам бактты болындар иншала]]>