Форум Kazakh.ru - Тема «Астана жігіттерімен танысу» http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018 ru -8018-2336353 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2336353 Ответил шолпан Fri, 28 Jul 2017 21:48:53 +0300 -8018-2331623 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2331623 Ответил шолпан Sat, 1 Jul 2017 16:13:59 +0300 -8018-2331503 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2331503 Ответил құрмаңғазыkolia83.83@list.ru Fri, 30 Jun 2017 17:29:29 +0300 -8018-2330925 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2330925 Ответил АділбекDuisebaevadilbek@gmail.com Tue, 27 Jun 2017 19:27:05 +0300 -8018-2330919 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2330919 Ответил АділбекDuisebaevadilbek@gmail.com Tue, 27 Jun 2017 19:07:54 +0300 -8018-2329269 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2329269 Ответил Айсулуaaymaganova@mail.ru Sun, 18 Jun 2017 23:52:02 +0300 Тек отбасы курып бала тарбиелеу ушiн гана. Жалгыз айелi болгым келедi. Баска маселемен керек емес. aaymaganova@mail.ru]]> -8018-2329069 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2329069 Ответил Кереи Sat, 17 Jun 2017 17:10:19 +0300 -8018-2328633 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2328633 Ответил Әбекеgaj_75@mail.ru Thu, 15 Jun 2017 00:19:06 +0300 -8018-2328599 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2328599 Ответил АділбекDuisebaevadilbek@gmail.com Wed, 14 Jun 2017 18:45:56 +0300 -8018-2328361 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2328361 Ответил Досdost-astana@gmail.com Tue, 13 Jun 2017 15:59:29 +0300 -8018-2328359 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2328359 Ответил Дана Tue, 13 Jun 2017 15:37:07 +0300 -8018-2326848 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2326848 Ответил АділбекDuisebaevadilbek@gmail.com Mon, 5 Jun 2017 13:16:30 +0300 -8018-2311503 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2311503 Ответил БекАстана Mon, 27 Mar 2017 08:41:36 +0300 -8018-2310370 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#2310370 Ответил АлмагульAlmagul Wed, 22 Mar 2017 11:50:19 +0300 -8018-348737 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#348737 Ответил 7 Wed, 4 Apr 2007 06:43:31 +0400
мен де Астанаданмын]]>
-8018-348663 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#348663 Ответил К@н@т Tue, 3 Apr 2007 23:49:10 +0400 Астаналықтарға салем.
Мен Ақмола облысынанным, қазір әзірге Астанада тұрып жатырмын!!!]]>
-8018-348076 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#348076 Ответил Эксперт Tue, 3 Apr 2007 09:51:11 +0400 -8018-345441 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#345441 Ответил Жансая Thu, 29 Mar 2007 18:00:03 +0400 -8018-112169 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#112169 Ответил Жандосkoldun25@yandex.ru Tue, 13 Sep 2005 15:37:04 +0400 Менде Костанайданмын.Дурыс деп тапсан почтама хабарлас...]]> -8018-112002 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#112002 Ответил Айана Tue, 13 Sep 2005 09:28:06 +0400 -8018-111857 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#111857 Ответил Жандосkoldun25@yandex.ru Mon, 12 Sep 2005 17:28:46 +0400 Айана, озин кай жерденсин,себебин болмаса айтшы?]]> -8018-111808 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#111808 Ответил Айана Mon, 12 Sep 2005 15:30:50 +0400 -8018-111672 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#111672 Ответил Жандосkoldun25@yandex.ru Mon, 12 Sep 2005 11:02:44 +0400 Уххх...
Неге жауап бермейсиз...]]>
-8018-111384 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#111384 Ответил Жандос koldun25@yandex.ru Sat, 10 Sep 2005 09:38:41 +0400 Танысайык: менде Астаналыкпын.
koldun25@yandex.ru
Хат кутем,хабарлас...]]>
-8018-111125 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#111125 Ответил Тимаtleg77list.ru Fri, 9 Sep 2005 11:53:28 +0400 -8018-104630 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#104630 Ответил Еркінerkin13@yandex.ru Mon, 15 Aug 2005 16:39:42 +0400 -8018-103494 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#103494 Ответил Timur Thu, 11 Aug 2005 01:49:14 +0400 Dinara esimdi kiz bar edi juregime jakin.
Atin jili eken
Toligirak tanistir ozindi]]>
-8018-102705 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#102705 Ответил МейржанMerzh@yandex.ru Sun, 7 Aug 2005 15:53:43 +0400 -8018-101326 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#101326 Ответил Динара Tue, 2 Aug 2005 08:41:12 +0400 адресин дурыс емес кой]]> -8018-100998 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#100998 Ответил Нокиасы бар жигит Sun, 31 Jul 2005 14:05:42 +0400 -8018-100865 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#100865 Ответил Динара Sat, 30 Jul 2005 14:47:47 +0400 танысайык. электрон адресін қандай?]]> -8018-100565 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=8018#100565 Ответил нурболwww нурбол.kz Thu, 28 Jul 2005 21:59:39 +0400